Ibiza Sound SPLBOX120
Neohodnoceno
Značka: Ibiza Sound
Zvukový systém IBIZA * USB/SD/MP3 * BlueTooth * FM tuner * 120W MAX * DO
Dostupnost Na objednání
Můžeme doručit do:
Možnosti doručení
Kód: 5523
Ibiza Sound SPLBOX120
Neohodnoceno
Značka: Ibiza Sound
Doprava zdarma od 2999,-
Profesionální poradenství
Záruka 3 roky na vše
Odesíláme do všech 27 zemí EU
Tento systém má nejen vynikající kvalitu zvuku, ale i moderní design, který se dokonale hodí do vaší domácnosti. Zabudovaný BlueTooth umožňuje bezdrátově přehrávat hudbu z telefonu, tabletu nebo počítače. Systém obsahuje USB/SD/MP3 přehrávač s FM tunerem. Systém je osazen 2x 1,5" vysokotónovými, 2x 4" středotónovými reproduktory a 5,5" basovým reproduktorem. Reproduktory jsou nasvícené modrými LED. Systém má funkci nahrávání na USB/SD, obsahuje 2-pásmové korekce, linkový vstup a dva mikrofonní vstupy s oddělenou regulací hlasitosti. K systému je dodáváno dálkové ovládání pro ovládání všech funkcí systému.
PARAMETRY
Výkon MAX120 W
Vnější rozměry380x320x235 mm